Aleksandra Zubal

Terapeutka biofeedback, pedagożka, terapeutka środowiskowa
Umów wizytę

Pedagożka, trener biofeedback

Ukończyła studia licencjackie o profilu Opieka i Profilaktyka Niedostosowania Społecznego na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz studia magisterskie o profilu Pomoc Społeczna i Socjoterapia. Od czterech lat pracuje na stanowisku koordynatorki rodzinnej pieczy zastępczej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Legnicy.

W ramach swojej pracy aktywnie współpracuje z dziećmi, młodzieżą oraz opiekunami zastępczymi. Organizuje warsztaty plastyczne dla dzieci. W Centrum Terapii i Rozwoju Raduga prowadzi terapię biofeedback.

Swoim doświadczeniem wspiera działania Fundacji Raduga jako asystentka rodziny. Pracuje z rodzinami w trudnej sytuacji życiowej, rodzinami zastępczymi.

Specjalizuje się w pracy z rodzinami, dziećmi i młodzieżą w ciężkiej sytuacji życiowej.

Poznaj pozostałych specjalistów

crossmenuchevron-down