Bibianna Pozorska

Pedagożka, terapeutka zajęciowa, kierowniczka świetlicy, terapeutka środowiskowa
Umów wizytę

Aktywnie pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz ich opiekunami. W ramach swojej pracy prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne z dziećmi i młodzieżą, zajęcia integracyjne, zajęcia relaksacyjno-terapeutyczne, warsztaty rękodzielnicze.

Współorganizowała kilka wydarzeń integracyjnych dla osób z różnych grup wiekowych. Od wielu lat poszerza swój warsztat,  biorąc udział w szkoleniach prowadzonych m.in. przez: Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, dotyczących pracy z osobami stosującymi przemoc, ofiarami przemocy, dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych; 

Psychodię – Niepubliczną Placówkę Oświatową w obszarze pogłębionego pedagogicznego wsparcia emocjonalnego osób w kryzysie, borykających się z niedostosowaniem społecznym; 

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej – w obszarze pogłębionego wsparcia wychowawczego dzieci i młodzieży niedostosowanej społecznie oraz pracy z dziećmi z zespołem FAS. 

Powyższe doświadczenia zawodowe, kontakt z osobami wymagającymi różnych form oraz metod wsparcia, sprawiło, że wypracowała autorskie podejście do szeroko pojętej terapii pedagogicznej.  Najważniejsze w terapii jest dla niej, indywidualne traktowanie oraz komfort pacjentów_ek, niezależnie od ich wieku czy trudności.

Poznaj pozostałych specjalistów

crossmenuchevron-down