Dorota Zagrobska

Terapeutka Integracji Sensorycznej
Umów wizytę

Ukończyła studia wyższe pedagogiczne – specjalizacja z Edukacji Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz studia podyplomowe na kierunku Socjoterapia, Terapia Pedagogiczna i Rewalidacja, Integracja Sensoryczna. Dodatkowo, nieustannie pogłębia i rozwija swoje umiejętności, na bieżąco uczestnicząc w szkoleniach i kursach zawodowych.

Jest pedagożką od ponad trzydziestu lat. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w szkole podstawowej oraz obecnie w przedszkolu, gdzie zajmuje się wielostronnym rozwojem dzieci w sferze emocjonalnej, fizycznej, społecznej i poznawczej. Prowadzi zajęcia specjalistyczne, których celem jest niesienie pomocy dzieciom przejawiającym różnego rodzaju nieprawidłowości rozwoju i zachowań oraz eliminowanie niepowodzeń szkolnych typu dysleksja, dysortografia, czy dysgrafia.

W swojej pracy dba o profesjonalizm, miłą atmosferę i efektywność. Według niej podstawą jest nawiązanie dobrej relacji z dzieckiem, zbudowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Uważa, że poprawę funkcjonowania dziecka w świecie uzyskać możemy dzięki konsekwentnej, systematycznej pracy w gabinecie SI oraz współpracy z rodzicami. Celem jej działań jest zawsze dobro dziecka, poczucie bezpieczeństwa, jego_jej zainteresowania oraz potrzeby.

Poznaj pozostałych specjalistów

crossmenuchevron-down