Marzena Lipa

Terapeutka środowiskowa
Umów wizytę

Ukończyła studia na kierunku socjologii i bezpieczeństwa wewnętrznego. W trakcie rozwoju zawodowego odbyła ponad 50 godzin szkoleń i warsztatów w zakresie tematyki przemocowej. Dodatkowo ukończyła w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii studia podyplomowe nadające uprawnienia terapeuty grupowego oraz uczestniczyła w kursie terapeuty środowiskowego, realizowanym przez Wrocławski Instytut Psychoterapii .

W ramach rozwoju zawodowego nabyła uprawnienia realizatorki programów profilaktycznych UNPLUGGED, PWR 10-14 , jest  trenerką  TZA (treningu zastępowania agresji), oraz programu  Świadomy Rodzic. Jest również  realizatorką programu  korekcyjno-edukacyjnego dla sprawców przemocy

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży oraz w Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Prowadzi również liczne warsztaty edukacyjne  i rozwojowe dla młodzieży i osób dorosłych.

Poznaj pozostałych specjalistów

crossmenuchevron-down