Patrycja Szprycha – Palko

Psycholożka, psychoterapeutka dzieci i młodzieży, dogoterapeutka
Umów wizytę

Ukończyła studia na kierunku Psychologia w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkołę Psychoterapii Gestalt we Wrocławskim Ośrodku Edukacji Psychologicznej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

W 2020 roku uzyskała certyfikat dogoterapeutki Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Ośrodku Pomocy Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży czy Zespole Interwencji Kryzysowej w Legnicy. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.

Pracuje z dziećmi od 7 roku życia, młodzieżą, młodymi dorosłymi. Terapię kieruje do dzieci, które nie radzą sobie w sytuacjach stresowych, mają trudności z panowaniem nad emocjami lub sprawiają trudności wychowawcze opiekunom. Wspiera osoby doświadczające różnego rodzaju kryzysu życiowego, takich jak rozwód rodziców, żałoba, strata, trudności w relacjach rówieśniczych, romantycznych czy rodzinnych. W swojej pracy stawia na komfort i bezpieczeństwo klienta. Główne metody, którymi się posługuje, pochodzą z nurtu Gestalt, poznawczo–behawioralnego, systemowego. Wykorzystuje techniki pracy, dostosowując się do potrzeb klienta, w pracy z dziećmi używa licznych technik wyobrażeniowych, rysunkowych, doświadczeń, gier terapeutycznych i terapię zabawą.

Poznaj pozostałych specjalistów

crossmenuchevron-down